uk

Подарункові сертифікати

Подарунковий сертифікат Київ

Ви шукаєте ексклюзивний презент рідній людині, колезі чи шукаєте новорічні подарунки? Подарунковий сертифікат на спа масаж Київ від салону «Меліорс» стане ідеальним рішенням. Подарунковий сертифікат спа Київ стане чудовим подарунком для коханої людини, чоловіка, жінки, родича, друзів або вдалим корпоративним презентом на будь-яке свято. Такий оригінальний та унікальний сюрприз можна зробити на будь-яке свято: подарунки на Новий рік, День народження, 8 Березня, підвищення по службі, ювілей. Якщо ви хочете зробити сюрприз — можете купити подарунковий сертифікат Київ, що буде правильним рішенням.

Варіанти доставки:

  • приїхати до салону (оформлення 2 хв)
  • через Нову Пошту
  • на електронну адресу
  • таксі, якщо терміново

 

Подарунковий сертифікат Київ діє протягом 6 місяців з моменту придбання. Придбані сертифікати поверненню та обміну не підлягають.

У випадку, якщо ви записалися на процедуру і не прийшли, не попередили про це за 12 годин, ваш подарунковий сертифікат Київ вважатиметься використаним і стає недійсним.

Ви можете купити подарунковий сертифікат на масаж у Києві та вибрати будь-який тип масажу з нашого арсеналу. Це може бути як один, кілька сеансів масажу чи спа, і цілий курс. Також це може бути сертифікат на певну суму. Добре підходять і для чоловіків і для жінок.

Подарункові сертифікати

Найкращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних та близьких!

Ми знаходемося за адресою