uk

інфрачервона сауна

Ми будемо раді зустріти вас на шляху до покращення вашого здоров'я та самопочуття та перед масажем запрошуємо вас відвідати нашу інфрачервону сауну.

В інфрачервоній сауні вплив тепла на людину відповідає звичайному впливу. Головна відмінність полягає в тому, що в лазні спочатку нагрівається повітря, і тільки після цього відбувається нагрівання тіла, а інфрачервона сауна прогріває безпосередньо тіло. Вплив на організм йде з перших хвилин, буквально за 1-2 хв температура тіла може підвищуватись і досягати 38º C. При цьому відбувається переважна дія на хвороботворні мікроорганізми. Пори шкіри поступово розширюються і виводяться піт та токсини.

У нас ви можете відвідати сауну лише у комплексі з масажем. Її прийняття проводиться перед сеансом масажу і може супроводжуватись чаюванням.

Іде прогрів тіла на глибину близько 4 см., на відміну від сауни, де прогрів йде лише на 0,5 см. В результаті цього вплив вважається більш інтенсивним. Сауна дає прогрів як кісток чи м'язів, а й внутрішніх органів. Завдяки такому глибокому прогріву виділення поту підвищується у кілька разів та покращується виведення шлаків. У звичайній лазні з організму виходить 95% води та всього 5% токсинів, а в інфрачервоній сауні виходить 80 та 20% відповідно. При цьому відбувається очищення організму, покращується самопочуття та йде приплив енергії..

Комбінація масажу та сауни є потужним профілактичним та оздоровчим засобом. Спільно ці процедури багаторазово посилюють дії один одного.

Спалювання жирів і калорій - інфрачервоне випромінювання сприяє спалюванню до 600 калорій протягом 30 хв, порівняння 30 хв пробіжки спалює 300 калорій.

Інфрачервона сауна не є самостійною послугою, а йде лише як доповнення до масажу.

Тривалість у хвилинах:
30 хв для одного
350 ₴
Тривалість у хвилинах:
30 хв для двох
700 ₴
670 ₴

Подарункові сертифікати

Найкращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних та близьких!

Ми знаходемося за адресою